Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

POHŘEB VĚRY ŠPINAROVÉ: Heidi Janků při rozloučení kolabovala, Zagorová a Petra Janů nedorazily s podivnou výmluvou

+ Dalších 31 fotografií
Na poslední rozloučení se zpěvačkou Věrou Špinarovou dorazilo asi 40 000 lidí. Hlavně šlo o obyčejné fanoušky. Kolegyně z branže do Ostravy nepřijely. Petra Janů a Hana Zagorová měly podivné výmluvy.

Věra Špinarová odešla do muzikantského nebe ve věku 65 let. Zradilo ji srdce, které během jejího života muselo čelit nejedné bolesti.

Na rozloučení do Ostravy dorazilo 40 tisíc fanoušků. Fronta před krematoriem nebrala konce, fanoušci museli stát hodinu, aby pak mohli položit květinu. Přesto přišli.

Čekalo se, že na pohřbu se objeví také první zpěvaččin manžel Ivo Pavlík (83). Jeho neúčast omluvila současná manželka Heidi Janků. Pavlík není nejmladší a Janků uvedla, že měla velké obavy o jeho zdraví.

Také se čekalo, že na pohřeb dorazí Petra Janů. Jenže je vidět, že zpěvačky se v poslední době moc nemusely Janů dala přednost přípravám na dovolenou, protože odjíždí si užívat slunce na Kubu.

Zvláštní je také omluva Hany Zagorové. Ta uvedla pro Blesk, že den před pohřbem má koncert a den po pohřbu také. A volnou sobotu prý chtěla využít k odpočinku. Na pohřbu chyběl ale také Petr Janda či Lucie Bílá I jejich účast se čekala.

Kdo naopak za kamarádkou letěl přes půl světa, je Marie Rottrová. Ta netušila, jak špatně na tom Špinarová je. Když se dozvěděla o pohřbu, přerušila dovolenou v Mexiku a do Ostravy dorazila.

Poslední sbohem Věře Špinarové dali také Standa Hložek a Lešek Semelka. Helena Vondráčková a její manžel také do Ostravy nejeli. Ukázalo se, že sobotní dopoledne v Ostravě mnoho celebrit trávit nechtělo. Od Prahy je to prostě dálka...

Související články

Další články