Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pohřeb velikána Jeana-Paula Belmonda: Bývalá žena Natty zvolila nevhodný outfit a ukázala víc, než chtěla

Pohřeb Jeana-Paula Belmonda: Bývalá žena Natty zvolila nevhodný outfit
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
pohřeb

V kostele Saint-Germain-des-Prés v centru Paříže v 11:00 začal pohřeb francouzského herce Jeana-Paula Belmonda, který zemřel v pondělí ve věku 88 let. Na poslední rozloučení s lamačem ženských srdcí dorazila samozřejmě také jeho bývalá žena Natty Belmondo (56), která ovšem nezvolila zrovna nejlepší outfit na smuteční rozloučení. 

Celý svět pláče. Navždy odešel geniální herec, komik a velikán Jean-Paul Belmondo. Od jedenácti hodin dopoledne probíhá poslední rozloučení v centru Paříže.

Belmondovy pozůstatky ke kostelu přivezl tmavý vůz a rakev do kostela na ramenou vnesli čtyři muži v černých oblecích.

U vchodu do kostela čekal kněz ve fialovém rouchu. Před zavřením masivních dřevěných dveří chrámu do něj mezi posledními vešly Belmondovy děti Paul a Stella.

Prostranství před kostelem zaplnili fanoušci francouzského filmu, kteří přinesli množství květin. Rozloučit se s milovaným Belmondem dorazila i jeho bývalá manželka Natty Belmondo.

Natty bohužel nezvolila zrovna úctyhodný outfit na poslední rozloučení s velikánem. Modrá košile měla příliš hluboký výstřih a bývalá tanečnice ukázala mnohem víc, než by měla.

Herec se seznámil s Natty ve svých šestapadesáti letech. Tehdy bylo Natty pouhých čtyřiadvacet let a živila se jako tanečnice.

Z milenky se stala v roce 2002 manželkou a i přesto, že v roce 2008 šli od sebe, z jejich lásky vznikla krásná dcera Stella.

To ale nemění nic na tom, že na poslední rozloučení se svým bývalým manželem se mohla Natty ustrojit mnohem lépe a vhodněji.

Související články

Další články