Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohřeb Vadima Petrova obrazem: Vnučka topmodelka Linda Vojtová odhalila krásné tajemství

Pohřeb Vadima Petrova obrazem: Vnučka topmodelka Linda Vojtová odhalila krásné tajemství
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
loučení
Česko se v pátek rozloučilo s hudebním skladatelem Vadimem Petrovem. Skladatel, klavírista a hudební pedagog zemřel 7. prosince po dlouhé nemoci. Na pohřeb mu přišly vzdát hold i osobnosti, jako jsou Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Dana Morávková či Petra Černocká. Smutná událost ovšem odhalila i krásné tajemství - Petrovova vnučka, topmodelka Linda Vojtová, čeká miminko.

Rodina, kolegové a přátelé se v pátek v pražském strašnickém krematoriu rozloučili se skladatelem Vadimem Petrovem Jeho dílo čítá asi 1400 titulů, od symfonií přes soubory písní až po hudbu k večerníčkům a filmům. Jeho skladby tak mohli slyšet lidé v koncertních síních i několik generací dětí sledujících v televizi Pohádky o krtkovi, Krkonošské pohádky nebo příhody Spejbla a Hurvínka

Na pohřeb přišli Petrovovi vzdát hold například Jaroslav Satoranský, Dana Morávková, Petra Černocká, Petr Štěpánek či Zlata Adamovská K rakvi smuteční hosté položili spoustu květin, plyšového Krtečka a také několik věnců.

Těhotenství

Jeden z věnců při smutné události odhalil i radostnou novinu. Petrovova vnučka, topmodelka Linda Vojtová, je těhotná. Informaci naznačil vzkaz na věnci a později ji potvrdil skladatelův syn Vadim Petrov mladší. Linda se pohřbu nezúčastnila, žije v Americe a kvůli covidové pandemii nemohla přiletět. Miminko čeká se svým snoubencem Joshem Sasonem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy