Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pohřeb Stanislava Zindulky (†86): Víme, kde můžete dát poslední sbohem fenomenálnímu herci

+ Dalších 10 fotografií
Poslední rozloučení
V pátek v 11 hodin se ve strašnickém krematoriu v Praze naposledy rozloučí veřejnost, rodina, kolegové a kamarádi s vynikajícím hercem Stanislavem Zindulkou, který naposledy vydechl minulý čtvrtek 14. března.

Odchod tohoto fenomenálního herce byl nečekaný. Do poslední chvíle byl prý plný sil a optimismu. Člen hereckého souboru Činoherního klubu zemřel ve věku 86 let. Od ledna bojoval se zápalem plic a ještě před tím se stačil rozloučit se svými kolegy v divadle.

Pohřeb Stanislava Zindulky proběhne v pátek v 11 hodin dopoledne ve velké obřadní síni krematoria ve Strašnicích. Konec tohoto týdne je smutnější než kterýkoliv předchozí. Ve čtvrtek 21. března na stejném místě proběhlo poslední rozloučení s nejmenší českou herečkou Aťkou Janouškovou.

V sobotu se zase fanoušci, rodina a veřejnost rozloučí s nejznámější romskou zpěvačkou Věrou Bílou. Pohřeb proběhne za zvuku živé kapely v Rokycanech.

Mohlo by vás zajímat

Další články