Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pohřeb Simony Postlerové bez důležité osoby: Maminka Jana nedorazila. Byla zdrcená a zoufalá, řekl blízký člověk

Zemřela Simona Postlerová
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 108 fotografií
Pohřeb

Posledního rozloučení s herečkou Simonou Postlerovou (†59) se zúčastnilo mraky osobností i rodinných příslušníků. Jedna důležitá osoba ale chyběla. Maminka herečky Jana Postlerová (80) nepřišla ani do Divadla na Vinohradech, ani posléze do kostela sv. Ludmily. Blesk nyní zjistil přesnou příčinu toho, proč zdrcená Jana nedorazila.

Když se dabérka a herečka Jana Postlerová doslechla o smrti dcery Simony Postlerové, nedokázala ani vyjít ven. „Byla zdrcená a zoufalá,“ uvedl zdroj pro Blesk, který si nepřál být jmenován. Nedokázala jít na smuteční akt v divadle a ani na mši v Ludmile. Ani s doprovodem někoho blízkého. Dokonce řekla, že by se nemohla zúčastnit ani uložení do hrobu,“ dodal zdroj.

Posledního rozloučení v kostele sv. Ludmily na náměstí Míru se nezúčastnil ani Simonin autistický syn Damián (30). Ten pouze položil květinu na pódiu Divadla na Vinohradech a s ošetřovatelem následně odešel domů.

Rozhádaná maminka s dcerou

Jana se svou dcerou spolu roky nepromluvily a nestihly se ani usmířit. I přesto ji zpráva o smrti dcery naprosto zdrtila. Jejich dlouholeté spory dle webu Aha! sahají mnoho let dozadu, až k herci Ivanu Trojanovi (60). Maminka Jana si totiž přála, aby si Simona vzala za muže právě Trojana, s nímž šest let chodila. Jenže Simona si nakonec vzala muzikanta Zdeňka Hráška (†62), což jí maminka nedokázala odpustit.

Posledního rozloučení se v úterý 14. května zúčastnila celá plejáda známých osobností. Přišli třeba herečka Naďa Konvalinková, Ondřej Brousek, Šárka Krausová (dříve Vaculíková), Taťjana Medvecká, Zuzana Vejvodová, Jiřina Bohdalová s dcerou Simonou Stašovou, Jaroslav Satoranský, Martin Kraus, Jan Potměšil na vozíčku, Petr Kostka s manželkou Carmen, Jiří Dvořák, Petr Nárožný, Jiří Strach, bývalá první dáma Dagmar Havlová či Tomáš Töpfer. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která celé dění sledovala živě.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy