Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pohřeb Richarda Hese (†50): Nekompromisní ochranka, zhroucená rodina a usmiřovačka Genzera s Finkovou

Vchod do obřadní síně hlídala ochranka.
Zdroj: herminapress.cz

Dnes kolem poledne proběhlo ve strašnickém krematoriu poslední rozloučení s fenomenálním choreografem a tanečníkem Richardem Hesem (†50), který se poslední roky léčil z rakoviny slinivky. 17. února tak jeho osláblé tělo nevydrželo nápor zápalu plic.

V pražských Strašnicích se kromě rodiny objevili téměř všichni, se kterými kdy Hes spolupracoval. Nechyběl Filip Renč, Daniel Hůlka, jenž si zahrál hlavní roli v muzikálu Dracula, který přinesl Hesovi obrovský úspěch, a spousta dalších známých tváří. U vchodu do obřadní síně strážila ochranka, která nedovolila nikomu z médií uvnitř fotit nebo pořizovat jakékoliv záznamy.

Překvapením byl i příchod Richarda Genzera, který kdysi působil s Hesem v taneční skupině UNO, s jeho bývalou partnerkou Lindou Finkovou. Smrt výborného kamaráda zřejmě zažehnala veškerou nevraživost, která se objevila, když si Richard před dvěma roky nabrnkl Markétu Jiránkovou. Tu Finková nejprve nemohla vystát a několikrát se na její adresu vyjádřila nepříliš lichotivým způsobem.

Související články

Další články