Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Pohřeb Petra Vlasáka (†45): Expřítelkyně Dara Rolins skrývá slzy za tmavými brýlemi

Pohřeb Petra Vlasáka (†45): Expřítelkyně Dara Rolins skrývá slzy za tmavými brýlemi
Zdroj: profimedia
+ Dalších 54 fotografií
rozloučení
Přítel mnoha slavných krásek, nezměrný optimista, ale na sklonku života i statečný chlap, který se snažil nepodlehnout neskutečnému utrpení, jež mu způsobovala rakovina mozku. Takový byl podle svých blízkých Petr Vlasák (†45), který 2. října, v den svých narozenin, podlehl zákeřné nemoci. Dnes se s ním jeho nejbližší loučí ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice.

Se zlou nemocí bojoval ze všech sil. Nepřipouštěl si, že ho rakovina porazí, a snažil se všechny dny brát s úsměvem. Zakladatel oděvní značky Styx, bývalý přítel několika slavných žen a především milující manžel a tatínek Petr Vlasák začátkem října podlehl zákeřné nemoci. Dnes mu jeho blízcí dávají poslední sbohem.

Do krematoria Strašnice se se svým blízkým přišla rozloučit už řada slavných tváří. Mezi nimi Petrova bývalá přítelkyně Dara Rolins, Alice Bendová, Monika Absolonová, DJ Uwa a velmi dobrý přítel Vlasáka Jakub Mohamed Ali „Nikdo si nedovede představit, co je to za strašnou bolest,“ řekla Bendová se slzami v očích.

Na poslední cestě hrají Vlasákovi jeho oblíbené písně. Mezi nimi například i Enjoy The Silence od Depeche Mode Truchlící společně pláčou, slzy si pod slunečními brýlemi otíral i manžel Simony Krainové Karel Vágner, který sice dorazil mezi posledními, ale na svého dobrého přítele nezapomněl. Petra Vlasáka si všichni připomněli promítáním jeho fotek.

Na přelomu milénia byl Petr Vlasák pořádný divočák. V obklopení žhavých modelek nechyběl na žádném pražském večírku. S krásnou Kateřinou Průšovou to nakonec dal dohromady, společný život plánoval i s Darou Rolins. A jeho velkou kamarádkou byla třeba Simona Krainová. Jeho život, který si nepochybně užíval na plné pecky, zmařila až špatná zpráva, kterou mu lékaři oznámili roku 2006.

Petr Vlasák s rakovinou bojoval třikrát. Poprvé mu nádor na mozku lékaři objevili v roce 2006. Zdálo se, že boj s nemocí zvládne a tak se tehdy taky stalo. Zlá nemoc se vrátila v roce 2017 a potom i v roce 2018. Petr Vlasák zemřel na své 45. narozeniny. Zůstala po něm manželka Gábina a dcerka Simonka, která přišla na svět v roce 2011.

Pohřeb Petra Vlasáka se koná od 11 hodin ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice. Ačkoliv nyní ho rodina a přátelé vyprovází na poslední cestě, až o několik dní později se sejdou na akci, která by se jemu samotnému líbila. Na jeho počest uspořádají vzpomínkový večírek.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy