Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pohřeb Miroslava Ondříčka: Manželka přivedla těžce nemocného Jiřího Bartošku, Termerová tříletou vnučku zesnulého!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Miroslav Ondříček to dnes měl krásné! Dlouho mu zvonili a přišel kdekdo z branže i mimo ni. Pohřeb si díky babičce vnučky mrtvého nenechala ujít ani tříletá Františka Ondříčková a těžce nemocný Jiří Bartoška!

Na funus geniálního kameramana, který už je na pravdě boží, se sjelo vše, co má v českém šoubyznysu a ve fotbalové Slavii ruce a nohy, a velké zastoupení měly i hyeny z bulváru. Sešli se Jiřinka Bohdalová, Jiří Macháček, Honza Kačer, Jan Hřebejk a další a další.

Pohřeb si samozřejmě asi nemohla nechat ujít tříletá vnučka zesnulého Františka, kterou přivedla matka její matky Lenka Termerová, tchyně Davida Ondříčka. Co také dělat s vnučkou mrtvého dědečka, než ji vzít na pohřeb, že ano. Pěkné bylo, že se holky potkaly s Klárou Issovou, bývalkou Davida Ondříčka, o které nevíme, zda stále se sestřenkou, co jí přebrala syna zesnulého, mluví, nebo ne. Na pohřbu to vypadalo, že ne.

Na Vyšehrad se dostavil i těžce nemocný Jiří Bartoška, který vypadá, že je z nejhoršího venku a že v červenci opět stane v čele Mezinárodního filmového festivalu Ani Geislerové a její party a vše bude, jak má být.

Nedorazili Miloš Forman (nemocen, poslal věnec), premiér Bohuslav Sobotka a prezident Miloš Jitrnice (nevíme, co s nimi bylo, ale poslali věnce), jinak se neomluvil nikdo. Nejpočetnější sestavu měla na místě pražská Slavia, jejíž byl režisér oddaným příznivcem, dorazil jak sparťanský zrádce Karel Poborský, tak Vladimír "Štístko" Šmicer i sportovní ředitel Karol Kisel. Hudebně doprovázel pohřeb bratr Franty Ringo Čecha, zapěla Tereza Černochová a připomínáme, že k mistrovu skonu se vyjádřila i samotná Ornella Koktová

Podtrženo sečteno, za nás zatím TOP poslední rozloučení roku.

Související články

Další články