Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Pohřeb Mirka Hoffmanna (†83): S legendou české country se LOUČILY DAVY

+ Dalších 17 fotografií
galerie
Ve strašnickém krematoriu ve 12 hodin proběhlo poslední rozloučení s legendárním country zpěvákem Mirkem Hoffmannem. Textař a skladatel zemřel 12. března ve věku 83 let.

Přesně ve 12 hodin začalo ve Velké obřadní síni ve Strašnicích poslední rozloučení s country zpěvákem Mirkem Hoffmannem. Rozloučit se s ním přišlo mnoho jeho fanoušků i kolegů.

Lidé měli možnost Mirkovi položit k jeho fotografii květinu a poklonit se jeho památce u rakve, na které byl položen zpěvákův klobouk. Před samotnou smuteční řečí zahrála v síni jedna z jeho písniček a přítomní se neubránili slzám.

Lidé se přišli s Mirkem rozloučit stylově oblečení. Nechyběly country košile a klobouky. Na závěr zazněla ještě jedna Mirkova píseň Byl jsem v country nebi, po které následoval ohromný potlesk.

Country legenda Mirek Hoffmann byl známý především jako člen skupiny Greenhorns – Zelenáči. V populární skupině účinkoval společně s další legendou country Michalem Tučným. Kvůli zdravotním problémům ze skupiny ale v roce 2006 odešel. I nadále v kapele působil jako autor. Zemřel doma v obklopení svých blízkých.

Mohlo by vás zajímat

Další články