Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pohřeb Milana Černohouze: Fanoušci dávají poslední sbohem oblíbenému muzikantovi

+ Dalších 9 fotografií
Dnes se v Krematorium Strašnice v Praze konalo poslední rozloučení s umělcem Milanem Černohouzem (†77). Obřad začal od jedné hodiny odpoledne. Poslední sbohem mu přišla dát rodina, kolegové, přátelé a fanoušci.

Milan Černohouz byl podnikatel ale především úspěšný a talentovaný muzikant. Zpěvák ve svém vysokém věku a i přes závažné zdravotní komplikace stále aktivně koncertoval. Dlouhé roky zápasil s Alzheimerovou nemocí. Bohužel těsně před svým posledním naplánovaným vystoupením rodák z Kolína zemřel.

Na onen svět odešel poklidně ve spánku ve svém bytě 1. června 2020. Smutnou zprávu o odchodu Černohouze potvrdil jeho přítel a částečně i ošetřovatel Břeťa Čaňo. Právě on objevil zpěvákovo tělo v jeho bytě bez známek života.

Poslední rozloučení

Poslední rozloučení s Milanem Černohouzem se konalo v pátek 12. června. Obřad začal v 13 hodin a smuteční hosté se scházeli už dávno předtím. Do Velké obřadní síně krematoria Strašnice v Praze se s ním dorazila rozloučit jak rodina, tak i přátelé. Smuteční hosté se sešli v opravdu hojném počtu, což dokazuje, jak moc byl všemi milován.

Nadaný zpěvák

Od roku 1966 působil jako hlavní zpěvák v Orchestru Gustava Broma, dále vystupoval také s rozhlasovým Orchestrem studio Brno, kde s oběma orchestry v průběhu let natočil asi 900 různých písní. Je považován za všestranně nadaného zpěváka schopného zpívat jakoukoliv píseň z žánru populární hudby. Mimo koncertování provozoval na Vinohradech vinárnu U Stréců.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy