Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pohřeb Martiny (†27) a Jána (†27): Pochovají je ve svatebním a za zvuků novomanželské písně

Dnes se rodina rozloučí se zesnulou Martinou a zítra s Jánem.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Dnes odpoledne se uskuteční pohřeb Martiny Kušnírové († 27) a hned o den později pohřbí jejího snoubence, slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka († 27). Matka Martiny se pravděpodobně do konce života nevyrovná se smrtí vlastní dcery. Pár na jejich poslední cestu oblečou symbolicky do svatebního.

Martina Kušnírová a její snoubenec Ján Kuciak se měli brát v květnu. Bohužel k jejich svatbě nikdy nedojde. Oba dva byli chladnokrevně zavražděni. Na jejich poslední cestu je rodina obleče do svatebního a zahraje jim jejich společnou píseň, která měla zaznít ve svatební den.

Zdrcená matka Zlatica se do konce života nebude moct vyrovnat s tím, že přišla o svoji nádhernou dceru. Jejího milovaného Jána brala téměř jako vlastního syna. „Martinu pochováme ve svatebních šatech a Jána ve svatebním obleku, aby se takto symbolicky dočkali společné budoucnosti,“ řekla matka v rozhovoru pro cask.sk.

Janko měl pro Martinku připravenou krásnou píseň a vyznání o tom, jak moc ji miluje, právě tu chce její maminka Zlatica na pohřbu pustit.

Maminka pochová svou dceru ve slovenských Gregorovicích. Zničená Zlatica prožívá nejhorší chvíle svého života. Její dcera už jí nikdy nezavolá a nepřijde domů.

Související články

Další články