Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pohřeb Marečkova vraha obrazem: Vyhrožování, nadávky, zhroucená matka a slzy

+ Dalších 18 fotografií
Pohřeb vraha Josefa Kuči, který utýral tříletého Marečka, byl plný emocí i nadávek. Hosté zejména útočili na novináře a vyhrožovali jim zmlácením. Další hosté se v pláči hroutili. Podívejte se do fotogalerie, jak pohřeb zrůdného tyrana probíhal.

Na bílou rakev opravdu došlo. Rodiče tyrana Josefa Kuči vystrojili v Lounech svému synovi pořádný pohřeb. Už když se hosté scházeli na smuteční obřad, který byl jen pro rodinu a zvané hosty, létala vzduchem pořádně ostrá slova.

„Zmlátíme vás, rozbijeme vám držky,“ vyhrožovaly přítomným novinářům zejména ženy, zatímco je muži klidnili, aby nedělaly ostudu.

Smuteční obřad byl krátký. Po dvaceti minutách vynesli Kuču z obřadní síně v bílé rakvi a tu autem dopravili k vykopanému hrobu. Za vozem se táhlo procesí hostů, které se opět neobešlo bez nadávek novinářům.

Nechyběly ani slzy, jedna z přítomných žen se zhroutila a museli ji utěšovat na blízké lavičce. Viditělně otřesená byla i Kučova matka, kterou museli přítomní podpírat. Při ukládání rakve do hrobu se rozplakaly i další ženy, jedna z nich dokonce hystericky křičela: "Ne, proč!!!"

Pohřeb byl pro přítomné emotivní i přesto, že Kuča utýral k smrti malého Marečka Toho pálil žehličkou a mlátil, za což dostal výjimečný trest v podobě 22 let vězení. Krátce po nástupu výkonu trestu ale vrah spáchal sebevraždu Na soud nyní čeká Kučova partnerka Simona T, která se měla na umučení podílet.

DÁLE ČTĚTE ZDE:

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ RODINY S JOSEFEM KUČOU NAJDETE ZDE

O TOM , JAK PŘÍTOMNÍ VYHROŽOVALI A NADÁVALI NOVINÁŘŮM, ČTĚTE ZDE

JAK SE KUČOVA MATKA HROUTILA NAD RAKVÍ ZDE

Související články

Další články