Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pohřeb Marečkova tyrana exkluzivně: Tady zakopali bestiálního vraha Josefa Kuču

+ Dalších 35 fotografií
Rodiče Josefa Kuči (†22), který utýral tříletého Marečka, pohřbívají syna. Poté, co vrah spáchal ve věznici sebevraždu, mu rodina připravila pohřeb s bílou rakví, kapelou a průvodem po vesnici. Tyto plány veřejnost ještě více pobouřily a na internetu už před smutečním obřadem hrozili lynčováním. Pohřeb se konal dnes od 10 hodin v Lounech.

Poté, co Josef Kuča spáchal minulý týden ve vězení sebevraždu, velká část veřejnosti v tom viděla zadostiučinění. Někteří lidé na sociálních sítích dokonce říkali, že to pro vraha malého Marečka bylo vysvobození.

Rodiče Kuči to ale vidí jinak, truchlí a dodnes nevěří, že by si jejich syn sáhl na život. I proto rodina dopředu avizovala, že mu nachystá velkolepý pohřeb V plánu byla od počátku bílá rakev, kapela a průvod městem.

To vše vyvolalo bouřlivé reakce na sociálních sítích. "Fuj na něj, zapálit. Házejte na něj z okna kameny,“ napsala žena a nebyla zdaleka sama. Někteří dokonce plánovali lynč. K němu ale na pohřbu nedošlo.

Nicméně během obřadu bestiálního vraha to podle očekávání pořádně vřelo Na pohřeb přišlo přibližně kolem třiceti lidí a drtivá většina smutečních hostů se chovala agresivně. Nejhorší hysterické výstupy předváděly zejména ženy, které opakovaně vyhrožovaly novinářům.

"Zmlátíme vás, rozbijeme vám držky," vyhrožovali někteří přítomní hosté. K nim se přidávali i další. "Okamžitě vypadněte, nebo dostanete do huby," křičely ženy na novináře, zatímco je pánský doprovod uklidňoval, ať nedělají ostudu.

Po krátkém obřadu vynesli z pohřební síně bílou rakev. Tu naložili do dodávky, jenž ji odvezla k vykopanému hrobu. Za autem se táhlo procesí lidí, při kterém se zhroutila jedna žena. Během ukládání rakve do hrobu pak museli přítomní lidé podpírat i Kučovu matku, která v slzách padala do kolen

Josef Kuča byl za vraždu malého Marečka odsouzen k výjimečnému trestu 22 let vězení. Chlapečka měl jeho otčím týrat v podobě pálení cigaretami a žehličkou, sprchování studenou vodou a fackování. To všechno nakonec stálo Marečka život. Mučení přihlížela a nakonec i pomáhala Kučova partnerka a chlapcova matka Simona T, která je nejspíš znovu těhotná. I na tu lidé často nadávají a chtějí, aby si na ni spravedlnost došlápla.

NA VIDEO Z POHŘBU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

Související články

Další články