Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Pohřeb manželky Marka Výborného: Rodina i přátelé se s Markétou (†45) loučili v kostele

+ Další 2 fotografie
Poslední rozloučení
Nejtěžším životním obdobím si prochází šéf lidovců Marek Výborný (43), kterému nečekaně zemřela manželka. Markéta Výborná (†45) podlehla vadě srdce, o které vůbec nevěděla, tudíž ji neléčila. V sobotu proběhlo dojemné poslední rozloučení v kostele sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci.

Ohromné množství lidí se přišlo v sobotu naposledy rozloučit s Markétou Výbornou. Manželka šéfa lidovců Marka Výborného nečekaně zemřela kvůli skryté vadě srdce.

Na dojemném obřadu v kostele sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci, kde se Výborný narodil a žije, nechyběla nejbližší rodina ani přátelé. Těch měla klavíristka a učitelka na konzervatoři požehnaně. Markéta byla zároveň maminkou tří dětí, které bohužel už nikdy neobejme.

Pohřeb proběhl podle křesťanských tradic, rodina Výborného je hluboce věřící.

Sám předseda lidovců ztrátu milované manželky vstřebáva velmi obtížně. „Děkujeme vám za stovky slov podpory a vyjádření soucitu. Ač nás to moc bolí, moc si toho vážíme. Milovanou Marky a mamku máme stále před očima a víme, že teď už v ní máme mocnou přímluvkyni v nebi. I ona nám pomůže tu bolest překonat,“ vzkázal zdrceně na Faceboku.

Mohlo by vás zajímat

Další články