Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pohřeb krrrále rrrozkoší Dana Nekonečného (†52): Do kapsy mu dají to nejcennější!

+ Dalších 28 fotografií
sbohem
Už od oznámení smrti showmana Dana Nekonečného se předpokládalo, že jeho pohřeb bude velkolepý a rozhodně se neponese ve smutném duchu. Žádná černá ani slzy přítomných, pohřební síň naopak prozáří žlutá a smích. Nekonečný bude na poslední cestu oblečen do oděvu, který nejvíce miloval a jeho expřítelkyně Zuzana Kardová (58) mu dá do kapsy to, čeho si sama nejvíc váží.

Milovanému zpěvákovi a showmanovi Danovi Nekonečnému může veřejnost vzdát hold ve čtvrtek 4. dubna v obřadní síni krematoria v Praze – Motole. Poslední rozloučení započne ve 14:15 a bude probíhat přesně tak, jak by si sám Nekonečný přál. Jeho expřítelkyně Zuzana Kardová zařídila vše potřebné k tomu, aby na pohřbu bylo vše, co excentrický zpěvák miloval.

Pohřeb Dana Nekonečného nemůže být smutný, zpěvák se radoval ze života a přesně to samé by si přál i pro své blízké. I proto se poslední rozloučení ponese v duchu pořádné show, jaké sám Nekonečný předváděl. Okolo rakve budou stát členové kapely Šum Svistu, jejichž oblečení se bude skládat z bílého obleku a žluté šerpy, stejný oděv nosili i na vystoupení s Nekonečným.

Dan Nekonečný se svou poslední cestu vydá v tygrované košili, žlutém saku, kalhotách, černých polobotkách a okolo krku bude mít havajský věnec. „Do kapsy mu dám srdce, bižuterii jsem koupila a prsten je můj vlastní. Ještě tam s ním budou čtyři plyšový tygříci, které jsem rovněž koupila,“ svěřila serveru Blesk.cz Kardová, které Nekonečný pomáhal s výchovou její dcery Terezy.

Mohlo by vás zajímat

Další články