Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Pohřeb krále rrrozkoše Dana Nekonečného (†52): Alegorický průvod pod vládou žluté!

Pohřeb krále rrrozkoše Dana Nekonečného (†52): Alegorický průvod pod vládou žluté!
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 56 fotografií
POSLEDNÍ SBOHEM
Čtvrteční pohřeb Dana Nekonečného (†52) provázejí potíže! Poslední rozloučení s nedávno zesnulým zpěvákem, který zemřel na infarkt, se měl nést v duchu konfet a bengálských ohňů, jenže ty krematorium v Motole zakázalo.

„Venku před obřadní síní ohnivou show nepovolili,“ prozradila eXtra.cz životní partnerka zpěváka Zuzana Kardová. Což je velká škoda. Moc dobře se ví, že s ohni Nekonečného vystoupení dostávalo pořádné grády.

„V síni ale něco podobného proběhne. Bude to krásné,“ řekla nám dále. V prostoru obřadní síně naopak nebudou konfety, které provázely každé vystoupení ministra rrrrrrrozkoše. Pravděpodobně by bylo technicky nemožné prostor rychle uklidit před dalším pohřbem.

Jak eXtra.cz již dříve informovalo, celé poslední sbohem Nekonečného začínající ve čtvrt na tři se ponese v duchu jeho vystoupení. Nebudou chybět ani exotické tanečnice ve plné „zbroji“. Chystá se také alegorický průvod k Danově domu.

Zákaz černé barvy

Smutečním hostům se zásadně nedoporučuje, aby přicházeli v černé. Naopak čím ulítlejší oblečení, tím lépe. Vždyť Dan Nekonečný měl rád barvy a veselí!

A pokud už náhodou přijde někdo oblečený jako na klasický funus, manželka režiséra F. A. Brabce má připravené žluté doplňky do klop a na oblečení. Na ní je také výzdoba smuteční síně.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy