Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pohřeb Keitha Flinta (†49) z The Prodigy: Ex se zhroutila v slzách a fanoušci řádili jako šílení!

+ Dalších 38 fotografií
poslední rozloučení
O víkendu proběhlo v anglickém Bockingu poslední rozloučení se zpěvákem kapely The Prodigy Keithem Flintem. Nechyběla jeho expartnerka, Mayumi Kai (†49). Na pohřeb přišla taky spoustu fanoušků, kteří se rozhodli, že poslední rozloučení s oblíbeným zpěvákem pojmou po svém....

Pohřeb zpěváka Keitha Flinta z kapely The Prodigy byl opravdu velkolepý. Kromě rodiny, nejbližších přátel a expretnerky Myaumi Kai se se zpěvákem přišly rozloučit tisíce věrných fanoušků, kteří poslední rozloučení pojali spíše jako jednu velkou párty.

Zatímco bývalá partnerka truchlila a doslova se zhroutila v slzách, tak fanoušci v ulicích pořádně řádili. „Keith, Keith, Keith, Keith!“ křičeli ve chvíli, kdy průvodem nesli rakev se zesnulým zpěvákem.

Pro mnohé přítomné bylo překvapením, že Mayumi dorazila. Spekuluje se totiž, že se zpěvák zabil právě kvůli ní. Podle některých neunesl rozchod a fakt, že partnerka chtěla dál žít bez něj. Každopádně pohřeb to byl velkolepý a nějak takhle by si to zpěvák přál.

Mohlo by vás zajímat

Další články