Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pohřeb kartářky Jolandy: Parte známé věštkyně odhalilo mnohá tajemství

Zdroj: reprofoto Youtube, archiv Davida K.
+ Dalších 9 fotografií
ROZLOUČENÍ
Už ve čtvrtek se rodina a kamarádi naposledy rozloučí s dobráckou vědmou Jolandou (†55), kterou proslavila její svérázná čeština a nesmrtelné hlášky. Redakce eXtra.cz získala parte, z něhož vyplývá mnoho zajímavostí.

Oznámení

„S bolestí v srdci oznamujeme všem příbuzným a známým smutnou zprávu, že zemřela naše drahá maminka, sestra, teta, babička a švagrová paní Věra Nemethová. Zemřela náhle v pátek 17. ledna 2020 ve věku 55 let,“ píše se v parte.

Potvrzuje tak mimo jiné jak Jolandino pravé jméno, o němž již web eXtra.cz informoval, zároveň ale i to, že se na internetu opakovaně špatně uvádí její věk (i podle Wikipedie by se prý v únoru dožila již 68 roků).

Čtěte také: Co zabilo populární věštkyni?

Hrob

Pozůstalí také prozradili, kam Jolandu uloží po obřadu.

„S naší drahou zesnulou se naposledy rozloučíme ve čtvrtek 23. ledna 2020 ve 14 hodin ve smuteční obřadní síni v Děčíně–Folknářích. Ostatky zesnulé budou uloženy do rodinného hrobu k věčnému spánku,“ uvádí synové David a Patrik, pět sourozenců a další příbuzní s tím, že pro smuteční hosty cestující zdaleka bude před posledním rozloučením přistaven autobus.

Související články

Další články