Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pohřeb Karla Gotta na Hradě: Vedle slzící Ivany stojí dcery a prezident Zeman

+ Dalších 27 fotografií
Na Pražském hradě v katedrále sv. Víta probíhá mše za zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80). V první řadě před rakví truchlí nejbližší rodina. Vedle slzící manželky Ivany stojí dcery slavného zpěváka. Z druhé strany vedle Ivany stojí prezident České republiky Miloš Zeman.

Mši za zesnulého zpěváka zahájil kardinál Dominik Duka. Přítomné vyzval, aby se za Mistra modlili. Pak dostali slovo Jiří Bartoška a Dagmar Havlová. Také vyzvali přítomné, aby setrvali v modlitbách za zesnulého člověka.

Jejich slova z první řady slyší všechny dcery Karla Gotta. Je dobře, že celá Gottova rodina našla společnou řeč ještě před jeho odchodem. Bolest se v tváři odráží zejména Dominice Gottové, není schopna zadržovat slzy.

Utrápený výraz v obličeji má také paní Ivana (43). Prožívá jedny z nejtěžších minut ve svém životě.

Na mši je přítomno také několik státních činitelů. Premiéra Andreje Babiše doprovodila manželka Monika. Nechybí Jaroslav Kubera a prezident Miloš Zeman (75). I když je na něm vidět, že dlouhé církevní ceremonie prověřují jeho fyzickou kondici, drží se velmi statečně.

BOHOSLUŽBU ZA GOTTA SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ ZDE

Mohlo by vás zajímat

Další články