Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Josefa Šurala: Takto se dojatá veřejnost loučila se zesnulým fotbalistou (†28)

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 24 fotografií
smuteční galerie
Dnes od časných odpoledních hodin se do brněnského krematoria začala sjíždět rodina, přátelé, fanoušci a bývali trenéři, aby se naposledy rozloučili s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem. Ten zahynul před týdnem při dopravní nehodě minibusu v Turecku.

Poslední rozloučení s mladým fotbalistou a otcem dvou dětí Josefem Šuralem probíhalo dnes v obřadní síni brněnského krematoria v Jihlavské ulici. Obřad začal ve 13:30 a ač byl pohřeb veřejný, do obřadní síně mohla pouze rodina a blízcí přátelé.

Uctít památku fotbalisty přišly stovky lidí včetně spoluhráčů a kamarádů. Mezi smutečními hosty nechyběl ani bývalý trenér Zbrojovky Brno Petr Uličný nebo sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický. Přítomna byla také statečná manželka Denisa Šuralová, která dorazila i s oběma dcerami.

Po smutečním obřadu začali všichni vycházet ze síně a smutek a silné emoce byly cítit všude. Maminku fotbalisty museli podpírat dva smuteční hosté a manželka Denisa byla naprosto zdrcená. Opodál stála sanitka záchranné služby.

Vy se nyní můžete podívat na nejbolestivější fotky z pohřbu fotbalisty, který odešel příliš brzy.

Související články

Další články