Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pohřeb Jiřího Pomeje (†54): Poslední sbohem mu dali Andrea, kamarádi i kolegové

Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
Poslední rozloučení
Po dvou letech statečného boje nakonec Jiří Pomeje (†54) zákeřné rakovině minulý týden podlehl. Do dabérových rodných Českých Budějovic se ve středu sjeli herečtí kolegové, kamarádi a nechyběla ani rodina.

Poslední rozloučení s Jiřím Pomeje (†54) proběhlo v jeho rodných Českých Budějovicích. Rodina si přála, aby český herec, dabér a producent odešel na věčný odpočinek doma.

Mezi smutečními hosty nechyběla Andrea Pomeje, která Jirku kvůli problémům s alkoholem opustila rok před smrtí. Současného partnera Petra Plačka ale nechala v Praze, oporou jí byli její rodiče.

Dát naposledy sbohem Jiřímu Pomeje do českobudějovické obřadní síně dorazili také Zdeněk Troška, Vendula Pizingerová nebo Dana Morávková s manželem, hudebníkem Petrem Maláskem

"Měl neuvěřitelnou energii. To jeho nadšení, neměl nikdy reálný podtlak. Naposledy jsme se viděli před dvěma lety," vzpomíná Troška.

Obřadu se zúčastnil i Pavel Pásek, který stál po Jirkově boku do posledních chvil. "Naposledy jsem s ním mluvil dva dny před smrtí, bavili jsme se jako normálně. Je to pro mě velká tragédie," řekl Pásek.

Dorazila také Alice Janečková, která zastoupí hudebního bosse Františka Janečka, jenž se kvůli pracovním povinnostem musel omluvit.

VELKÁ FOTOGALERIE: KDO PŘIŠEL DÁT POMEJEMU POSLEDNÍ SBOHEM?

Související články

Další články