Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pohřeb jen pár hodin po svatbě: Zpěvák (†37) se oženil, chvíli potom ho nevěsta oplakala

ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Náhlé úmrtí

Zpěvák a skladatel z Oklahomy Jake Flint si o víkendu vzal svou lásku Brendu. Svatbu jako z pohádky si pár užil i přesto, že jim nevyšlo počasí. Dalšího dne ráno byl Jake nalezen mrtvý. Jak informoval web Oklahoman, zemřel ve spánku, a to v pouhých sedmatřiceti letech.

„Bylo deštivo, ale pronajali si cirkusový stan. Na bahno položili hromadu koberců, pak sehnali kusy překližky a dali je na zem,“ prozradil během sobotního obřadu hudebník Mike Hosty, který přišel na svatbu country zpěváka Jakea Flinta a jeho partnerky Brendy Wilson.

Veselka proběhla na odlehlé usedlosti mezi Claremore a Owasso v Oklahomě. V neděli ráno byl country zpěvák nalezen ve své posteli bez známek života. Podle BBC zemřel ve spánku jen pár hodin po své svatbě, bylo mu pouhých sedmatřicet let.

Příčina smrti není známá

„Nebyl to jen klient, byl to drahý přítel a prostě super milý chlap. Jak můžete vidět z reakcí na sociálních sítích, všichni ho milovali. Myslím, že to bylo i tím, že měl úžasný smysl pro humor. Všechny rozesmál a díky němu se všichni cítili vítáni,“ řekl dlouholetý publicista Clif Doyal podle webu Oklahoman.

Jeho zdrcená žena sdílela na Facebooku video ze svatby a stále nemůže uvěřit, co se vlastně stalo. Příčina smrti nebyla dosud zjištěna.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy