Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pohřeb Jeana-Paula Belmonda: Syn Alaina Delona vypadá stejně jako otec zamlada

Alain Delon se synem Anthonym dorazil na pohřeb Jeana-Paula Belmonda.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Podoba

Na pohřeb legendárního herce Jeana-Paula Belmonda (†88) v pařížském kostele Saint-Germain-des-Prés dorazil i očekávaný herec Alain Delon (85). Společnost mu dělal jeho syn Anthony (56), který jako by svému otci z oka vypadl. 

V pátek 10. září proběhlo poslední rozloučení s hereckou legendou Jeanem-Paulem Belmondem. Ten zemřel v pondělí 6. září ve věku osmaosmdesáti let. Na pohřeb do kostela v centru Paříže přijelo množství hvězd světové kinematografie jako Pierre Richard (87) nebo Gilles Lellouche (49).

Původně se spekulovalo, jestli dorazí také hvězda a blízký Belmondův přítel i kolega Alain Delon. Den předem se totiž nedostavil na státní pohřeb, na nějž dorazila jak Belmondova rodina, tak i třeba prezident Francie Emmanuel Macron (43). Byl totiž unavený.

Syn vypadá jako otcova kopie

Na druhý pohřeb a pozdější soukromou kremaci 10. září ale už dorazil. Přišel ve společnosti svého syna Anthonyho, který má velmi podobné rysy jako jeho otec. Geny se v tomto případě rozhodně nezapřou. Anthonyho má Alain s bývalou ženou Nathalií, která zemřela v lednu tohoto roku ve věku devětasedmdesáti let.

Anthony Delon v minulosti randil s monackou princeznou Stéphanií. Nakonec se však oženil se Sophií Clerico, ale jejich vztah se v roce 2012 po šest letech rozpadl. Spolu mají dvě dcery Lou a Liv, které se narodily v letech 1996 a 2001. Anthony má však z minulého vztahu s bývalou tanečnicí Marií-Hélène Le Borges ještě jednu dceru - krásnou Alyson, narozenou v roce 1986.

Související články

Další články