Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Pohřeb Jana Pokorného (†36) plný hvězd: Nechyběla zdrcená Schneiderová. Krainová propukla v pláč

Pohřeb Jana Pokorného.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 28 fotografií
Poslední rozloučení

Stylista celebrit Jan Pokorný (†39) spáchal sebevraždu ze zatím neznámých příčin minulý týden. Přátelé říkají, že za tím stojí nešťastná láska. Poslední rozloučení s Pokorným proběhlo ve středu 7. prosince v pražském krematoriu Strašnice, kam dorazila řada osobností ze showbyznysu.

Minulý týden zastihl český módní rybníček pořádný šok. Stylista celebrit Jan Pokorný spáchal 1. prosince sebevraždu skokem z okna svého bytu na Žižkově. Podle zjištění Blesku dal na svůj profil na sociálních sítích smutnou píseň For The Lover That I Lost (Pro milence, kterého jsem ztratil, pozn. red.) od Céline Dion. To má nasvědčovat tomu, že za smrtí stála nešťastná láska.

Dorazila řada známých celebrit

Ve středu 7. prosince se uskutečnil pohřeb v pražském krematoriu Strašnice, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.

Krátce po půl dvanácté se na místě začali scházet smuteční hosté. Mezi prvními dorazila herečka Jana Plodková s partnerem Filipem Žilkou nebo módní návrhářka Tereza Vu. Nechyběla ani dlouholetá kamarádka Pokorného herečka Jitka Schneiderová s dcerou, Zuzana Stivínová, topmodelka Denisa Dvořáková nebo DJ NobodyListen či nódní návrhář Jan Černý.

Před jednou hodinou dorazila na místo blízká kamarádka Pokorného Simona Krainová s manželem. Ta v síni propukla v usedavý pláč, manžel ji musel utěšovat. Nebyla však jediná, kterou smutnou událost neunesl. Stejně tak propukla v pláš i herečka Jitka Čvančarová a Barbara Nesvadbová.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy