Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pohřeb hlasatelky Stáni Lekešové (†63): Rozloučí se s ní nadvakrát. A pokaždé tajně

Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií
sbohem
Televizní hvězda Stanislava Lekešová (†63), která před pár dny podlehla zákeřné nemoci, se dočká velké pocty. Když její nejbližší kolegy rodina nepozvala na ryze soukromý pohřeb, uspořádají vlastní vzpomínku.

Alexandera Hemalu mrzí, že si na něj a kolegyně rodina nevzpomněla. „Stále jsem čekal, že i když půjde o neveřejný pohřeb, že nás kolegy pozvou, ale nestalo se,“ krčí smutně rameny.

Jenže vysvětlení je prosté.

Vzpomínka

„Když jsme se dozvěděli, že Stánini příbuzní chtějí poslední rozloučení uspořádat v úzkém kruhu rodinném, jelikož si ona sama nepřála veřejný pohřeb, cítili jsme povinnost se sejít. V neděli jsem to iniciovala, zavolala jsem kolegyni Marii Tomsové, domluvila jsem se s Marií Retkovou atakdále. Zatím nemáme stanovený termín, ale určitě si uděláme hezkou vzpomínkovou sešlost,“ řekla eXtra.cz moderátorka a bývalá hlasatelka Saskia Burešová. Ani sem ale nebude mít veřejnost přístup.

Se Stanislavou Lekešovou se budou loučit i v rádiu.

Pocta

„Ve středu od jedenácti dopoledne má na Českém rozhlase Dvojka místo Stáni vysílat Aleš Cibulka. Byla jsem pozvaná jako host. Budeme na ni vzpomínat a pouštět různé sestřihy toho, co kdy vysílala,“ prozrazuje další poctu tragicky zesnulé kamarádce a kolegyni Marie Retková.

Na spolupracovnici v pondělí dojemně zavzpomínali i tvůrci pořadu Sama doma, který uváděla 21 let.

Související články

Další články