Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Františky Čížkové (†67): Hvězdy v čele s Krainovou se rozloučily s módní kritičkou

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
poslední rozloučení
Česká smetánka se v pátek rozloučila s proslulou módní kritičkou Františkou Čížkovou (†67). Kdo se jí nelíbil, ten se to v jejím hodnocení bez obalu dozvěděl. Mezi celebritami měla přesto řadu přátel, které pro ni truchlí. Poslední sbohem jí dali i rodina a kolegové.

Františka Čížková po dlouhém boji podlehla zákeřné rakovině. Od pátečních 11 hodin se s ní rodina, přátelé a kolegové loučili v krematoriu v pražských Strašnicích.

Ve světě módy platila Čížková za uznávanou osobnost. Nebála se vkus českých celebrit popisovat tvrdě a bez obalu. Mezi hvězdami ale měla spoustu přátel, které v obřadní síni nemohli chybět.

Modelka Simonou Krainovou (46) dorazila v doprovodu manžela Karla Vágnera (77), rozloučit se přišla i Dara Rolins (47) nebo moderátorka Eva Decastelo (41). Některé ze smutečních hostů zaskočila přítomnost Buřguláše Stáni z pořadu MasterChef.

Související články

Další články