Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb fotbalisty Josefa Šurala (†28): Pláče zdrcená manželka, maminka i fanoušci

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 58 fotografií
poslední rozloučení
Dnes probíhá v obřadní síni brněnského krematoria v Jihlavské ulici poslední rozloučení se zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem, který zemřel při tragické nehodě minibusu. Do brněnského krematoria kromě zarmoucené rodiny dorazili fanoušci, hráči i bývalí trenéři. Obřad začal ve 13:30 a ač byl pohřeb veřejný, tak do obřadní síně mohla pouze rodina a blízcí přátelé.

Smuteční hosté se začali scházet před obřadní síní kolem půl jedné odpoledne. Mezi prvními, kteří se přišli rozloučit s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem, byl sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Během půl hodiny dorazili fanoušci, hráči Sparty, bývalý trenér Zbrojovky Brno Petr Uličný a samozřejmě zarmoucená rodina. Na pohřbu nechyběli ani zástupci nejznámějších tureckých klubů, kteří přinesli smuteční věnce.

Kolem jedné hodiny do smuteční síně dorazila také zdrcená maminka a tatínek Josefa Šurala a manželka s dětmi a kočárkem. O půl druhé začal obřad, kterého se zúčastnila rodina a nejbližší přátelé.

Loučení s fotbalistou doprovázela písnička od skupiny Queen „Show must go on“. Situace na místě je velmi vypjatá, o čemž hovoří i sanitka záchranné služby, která stojí nedaleko.

Související články

Další články