Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pohřeb Evy Pilarové v úzkém kruhu: Manžel s sebou vzal vdovu po Nekonečném

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
pohřeb
Se zesnulou Evou Pilarovou (†80) se 18. března loučí manžel Jan Kolomazník (67) společně s nejbližšími přáteli. Brzy dopoledne vyrazil manžel swingové legendy nejprve do Domova svatého Karla Boromejského v pražských Řepích, kde zpěvačka zemřela. Doprovod mu dělala Zuzana Kardová a její dcera.

V sobotu 14. března odešla na věčnost Eva Pilarová, česká swingová legenda. Její manžel Jan Kolomazník už dříve informoval o tom, že kvůli pandemii koronaviru bude 18. března uspořádána pouhá kremace těla zpěvačky. Rozloučit se s ní tak přijde jen on a nejužší kruh přátel. Pilarová zemřela v Domově svatého Karla Boromejského, kam se skupina nejprve vydala.

Ostatní se mohou rozloučit později

Pro kolegy, další přátele a veřejnost se po zrušení nouzového stavu v ČR bude konat mše ve Strahovském klášteře, datum však pochopitelně není stanoveno. Manžel svou choť nechal uložit do rakve ve zlatých šatech, ve kterých ráda vystupovala. Na obřad donesl její velký portrét.

Kolomazník na to nebyl sám

Doprovod Kolomazníkovi dělala Zuzana Kardová, partnerka zesnulého Dana Nekonečného, a její dcera Tereza. Zesnulý věčně optimistický zpěvák byl pro Pilarovou velmi dobrým přítelem. Smuteční hosté od Domova sv. Karla Boromejského vyrazili do krematoria v pražském Motole.

Související články

Další články