Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pohřeb Evy Pilarové (†80): Mezi hosty chyběl nejdůležitější muž jejího života

Pohřeb Evy Pilarové (†80): Mezi hosty chyběl nejdůležitější muž jejího života
Zdroj:
+ Dalších 6 fotografií
zádušní mše
Ve středu v pravé poledne proběhla zádušní mše v bazilice Nanebevzetí Panny Marie za legendární zpěvačku Evu Pilarovou (†80). Na Strahov se s ní přišla rozloučit řada celebrit, mezi hosty však chyběli její nejbližší členové rodiny.

Swingové legendě přišla dát poslední sbohem řada hvězd, jako například Jiřina Bohdalová (89), Leona Machálková (53), Pavel Vítek (57), Vojtěch Dyk (34), Hana Zagorová (73), Štefan Margita (63), Pavel Šporcl (47) a Dalibor Gondík (50), který dělal při obřadu i ministranta.

Co se týče rodiny Evy Pilarové, přišel pouze vdovec Jan Kolomazník (67). Maminka Pilarové Františka Bojanovská (104) se nemohla mše za svou dceru účastnit kvůli svému vysokému věku. Překvapením pro mnohé však byla absence syna a vnuka slavné zpěvačky.

Absence rodiny

Vnuk slavné Slavice se z účasti na mši omluvil na poslední chvíli, protože mu podle informací serveru Blesk.cz nebylo dobře. Velkým překvapením byl však fakt, že do kostela nedorazil zpěvaččin jediný syn Milan. „Já nevím. Zvali jsme ho. Neodpověděl,“ řekl pro Expres.cz vdovec Jan Kolomazník na dotaz, zda byl Milan přítomen na zádušní mši.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy