Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pohřeb dědy Nováka z Kameňáku: Kdy se slavní a fanoušci rozloučí s Janem Skopečkem?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
ROZLOUČENÍ
Pondělní úmrtí herecké legendy Jana Skopečka (†94), který se objevil nejen v sérii Kameňák, ale i v Třech chlapech v chalupě, ve filmech Marečku, podejte mi pero nebo S čerty nejsou žerty, zarmoutilo všechny příznivce tohoto herce, který se často objevoval v rolích komorníků a sluhů. Kdy bude možnost vzdát mu poslední hold?

Poslední sbohem

„Pohřeb Jana Skopečka je v pondělí 3. srpna v 11 hodin ve Velké obřadní síni pražského krematoria,“ sdělil eXtra.cz blízký přítel zesnulého herce David Laštovka.

Jan Skopeček až do poslední chvíle pobýval v domově pro seniory v pražských Bohnicích, zemřel pak v nemocnici, pravděpodobně na sešlost věkem.

Ještě asi před půl rokem jsem za ním byl na návštěvě. Ptal jsem se ho: ‚Honzo, jak se cítíš?‘ Odpověděl mi: ‚To víš, čekám už jen na smrt a žiju ze vzpomínek,‘“ prozradil eXtra.cz po úmrtí staršího kolegy Jiří Krampol.

Související články

Další články