Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Cimrmana Václava Kotka: S velikánem se loučilo Česko i slzící syn Vojta

+ Dalších 15 fotografií
Česko se rozloučilo s bývalým manažerem Divadla Járy Cimrmana a hercem Václavem Kotkem (†66), který zemřel tragicky 24. července. Otec herce Vojty Kotka (31) upadl ze schodů ve svém domě na Karlštejně a bohužel svým zraněním podlehl. Obřad se konal v pražském krematoriu ve Strašnicích a byl veřejný.

V úterý se celé Česko rozloučilo s hercem a bývalým manažerem Divadla Járy Cimrmana Václavem Kotkem, který na konci července tragicky zemřel po pádu ze schodů. Hercův odchod zasáhl nejenom širokou veřejnost, ale také jeho nejbližší rodinu, přátelé a kolegy.

„Zprávu mi potvrdil jeho syn Vojta. Jeho tatínek se nešťastně zřítil ze schodů ve svém domě a zlomil si vaz,“ sdělil v tragický den Svěrák. Je to ohromná tragédie, protože to byla zbytečná smrt.

Poslední rozloučení s hercem se konalo od 13 hodin v pražském krematoriu ve Strašnicích a bylo veřejné, takže vzdát hold Václavu Kotkovi mohli dát nejenom jeho kamarádi a rodina, ale také věrní fanoušci Járy Cimrmana.

„S bolestí v srdci oznamujeme, že nás dne 24. července 2019 ve věku 66 let nečekaně opustil náš milovaný manžel, tatínek, syn, bratr, strýc a švagr pan Václav Kotek,“ psalo se ve smutečním oznámení.

Související články

Další články