Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohřeb čarodějnice Andresíkové z Arabely pár dní po smrti: Tragická předpověď Heleny Růžičkové se vyplnila

Pohřeb čarodějnice Andresíkové z Arabely pár dní po smrti: Tragická předpověď Heleny Růžičkové se vyplnila
Zdroj: archiv ČT
+ Dalších 5 fotografií
OSUD
V pondělí zesnulá Jana Andresíková (†79) se už dnes dočká posledního rozloučení se svými nejbližšími. S ohledem na situaci ohledně koronaviru ji na poslední cestě nedoprovodí víc jak deset lidí. Co se bude na pohřbu dít a jak své kamarádce tragický zbytek života do písmene předpověděla Helena Růžičková (†67)?

Opatření na pohřbu

Obřad se uskuteční v pátek 23. října v jedné obřadní síni na Mělnicku, s ohledem na přání rodiny a z respektu k protikoronavirových opatření se ale redakce rozhodla přesné místo a čas nezveřejnit.

Na místě nesmí být víc jak deset lidí, proto se uvažuje, že po snížení rizika pandemie by došlo ještě k veřejné pietě. Na pohřbu by každopádně neměla chybět dcera Michaela s rodinou, celoživotní kamarádka Andulka nebo manažer René Kekely. Podle našich zpráv dojde i k projevu nad rakví.

A jak to vůbec bylo s jejím osudovým setkáním s Helenou Růžičkovou, která jí před 35 lety vyložila hodně nepěkné životní karty?

Helena Růžičková věštila konec žití

„Když s Helenou Růžičkovou, která ji měla ráda, točila Vlak dětství a naděje, seděly v šatně a Helena jí chtěla vyložit budoucnost. Jana, které v té době bylo krátce po čtyřicítce, to ale strašně nechtěla,“ pro eXtra.cz interpretuje vzpomínky Andresíkové její letitý kamarád a manažer v jedné osobě René Kekely.

„Když se nechala přemluvit, paní Růžičková jí řekla: ‚Tak, milá zlatá, ty končíš. Neumřeš, budeš žít dál, ale končíš s žitím svého života. Budeš žít jen svůj osud. I kdyby ses zbláznila a přetrhla, nic s tím neuděláš. Musíš to jen zvládnout a přečkat,‘“ popisuje René.

Jedna rána za druhou

„Když si vezmete, že prožila život pěti lidí, přežila dvě klinické smrti, tři mrtvice, několik infarktů, spoustu autonehod a pádů, manžela, který ji sedm let psychicky týral, tak se bohužel Helena Růžičková trefila dokonale. Jana ale pořád bojovala o život. Nechtěla ho vzdát až do posledního dechu,“ dodal přítel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy