Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pohřeb Bartošové: Ke krematoriu se sjíždějí média a čumilové! Víme, co za chvíli vypukne!

Iveta Bartošová bude mít za pár dnů pohřeb, přípravy jsou v plném
proudu.
Zdroj: archiv, profimedia, pohrustav.cu, herminapress.cz

Truchlit v těchto dnech ve Strašnicích, či dokonce tu někoho vyprovázet na poslední cestu, musí být zajímavý zážitek.

V areálu, kde možná v pátek (ale podle všeho až v pondělí) dojde k mediálnímu pohřbu desetiletí (Václav Havel si ale i tak podrží pěkné druhé místo), se to totiž jen hemží novináři. Krátce po sedmé ráno jich na místě bylo třináct, a to počítáme jen ty, které jsme viděli před areálem a v okolí malé síně. Většina jich musela povinně na hlídku, kdyby „to“ vypuklo, jiní obhlížejí terén na den D, který přitom podle informací eXtra.cz není ani dnes, ani zítra, ale hlavně se sám Josef Rychtář se synem nad termínem radili se synem, flaškou a kamarádem kuchařem podle všeho ještě v noci na dnešek, kdy mělo padnout poslední slovo a následovat bude ještě schvalovačka u otce syna Artura, Ladislava Štaidla a exmanžela a dědice části dluhu po Ivetě Jiřího Pomejeho, díky kterému mimochodem vznikl původní dluh Ivety, takže se jen vrátil k Jirkovi, respektive k Jirkovi napůl s exmanželkou Míšou Kuklovou, která na pohřbu Ivety nebude, protože prý je moc vzdálená příbuzná a navíc je alergická na Pomejeho manželku Andy, která je coby současná manželka exmanžela Bartošové na utajený, skromný pohřeb samozřejmě pozvaná.

Podle zatím neověřené informace čekají i tak dnes okolí krematoria hotové manévry. Podle obvykle dost špatně informovaného zdroje má dojít mezi 11. a 17. hodinou k velkému mediálnímu nácviku pohřbu, ke kterému se následně připojí i Policie ČR, prezidentská ochranka a hasiči.

Na místě dojde ke zkoordinování pohybu členů redakcí, rozebírat se také mají některé výhodně stojící stromy podle významu redakce (eXtra.cz má nádherný topol přímo u vchodu, hned vedle malé, nezdravě vypadající unavené jedličky TopStaru, takže uvidíme podle všeho dobře) a tipují se vhodná místa k budování tajných podzemních krytů a maskovaných pozorovatelen, ke kterému má dojít v noci na pátek během Ordinace, kdy je ulicích pusto (platí i následně během Prásku, pozn. aut.)

Diverzní týmy dvou televizí a tří bulvárních týdeníků, zvyklé operovat v týlu nepřítele, mezitím u boční příjezdové cesty společně zkoordinují přípravy na pokus o pořízení exkluzivních fotografií příjezdu pozůstalých, a co jsme slyšeli, v noci se má pokusit dvojice paparazzi fotografů z tiskových agentur vniknout nepozorovaně přímo do foyer obřadní síně v přestrojení za vyřazenou kremační pec.

Celá údajně přísně utajovaná nepotvrzená operace má jediný cíl, umožnit Josefu Rychtářovi a vůbec rodině pozůstalé realizovat plán na uzavřený důstojný obřad bez médií. Zároveň poskytnou z celé akce odpovídající servis čtenářům, takže v čase pohřbu to bude skutečně vypadat, že je pětičlenná delegace pozůstalých, kteří ještě nezrušili účast, v areálu zcela osamocena, a 150 pracovníků masmédií nebude díky dokonalému maskování v rámci piety rušit či provokovat čumily z lidu na ulici k nepřístojnostem.

Šéfredaktor eXtra.cz mezitím dnes ráno rozhodl, že redaktoři a fotografové našeho webu se štvanice okolo pietního aktu z úcty k naší zesnulé blogerce nezúčastní a budou pouze z redakce opisovat, co píší jinde, ostatně kdo viděl Dělníky bulváru, ten ví, že to u akcí naší kolegyně bylo takto i dříve.

Dodatek k textu, není určeno běžným čtenářům, media only, TOP SECRET!:

Vydavatel eXtra přenechá maskovaný posed na topolu č. 36 v areálu krematoria, cena dohodou, v případě rychlého jednání sleva, která neplatí v případě Super.cz (mají dost peněz) a iDnes (největší bulvární konkurence).

Související články

Další články