Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pohřeb Aťky Janouškové: Víme, kdy můžete dát velké malé herečce poslední sbohem

+ Dalších 5 fotografií
POHŘEB
V sobotu se Českem roznesla zpráva, že policie bohužel našla mrtvou dabérku včelky Máji Aťku Janouškovou (†88). Tahle malá velká herečka se pár dní neozývala svým příbuzným, a protože žila sama, bohužel podlehla následkům akutních zdravotních komplikací. Kdy se jí mohou její obdivovatelé naposledy poklonit?

„Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi, veřejné rozloučení se skvělou dámou Aťkou Janouškovou proběhne ve čtvrtek 21. března 2019 v 11:00 ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice v Praze 10,“ uvedl Luboš Zemanec, který také jako první informoval veřejnost o skonu herečky a dabérky.

„Budeme rádi za vaši účast a rozloučení s touto velkou dámou na její poslední cestě. Ona udělala za svůj život mnoho, aby naše bránice se smíchem a pohodou neměla pauzu,“ dodal muž, který s paní Aťkou krátce před její smrtí dokončil autobiografickou knihu Možná.

Na Aťku Janouškovou vzpomínali její přátelé, vyjádřil se ale i Karel Gott. Doteď je záhadou, co přesně bylo příčinou její smrti, byla nařízena soudní pitva.

Mohlo by vás zajímat

Další články