Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pohřeb Andreje Hryce: Srdce se mi rozpadá a sotva dýchám, hroutí se dcera hvězdy Ulice

Pohřeb Andreje Hryce: Srdce se mi rozpadá a sotva dýchám, hroutí se dcera hvězdy Ulice
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
ÚMRTÍ
V úterý 16. února odpoledne se v bratislavském krematoriu konalo poslední rozloučení se známým hercem a hvězdou seriálu Ulice Andrejem Hrycem (†71). Ten po těžkém boji podlehl akutní leukémii. Hercova dcera, producentka Wanda Adamik Hrycová, na Facebooku sdílela srdceryvný vzkaz.

Pohřeb populárního herce se konal dnes po třinácté hodině v bratislavském krematoriu. Funusu se kvůli slovenským pandemickým opatřením mohlo účastnit jen šest osob, před krematoriem se však sešla uctít památku Andreje Hryce celá řada lidí – mimo jiné například herec Ján Gordulič nebo herečky Zuzana Tlučková a Bibiana Ondrejková.

Při obřadu se promítaly fotky Andreje Hryce, zněly skladby jako Night Calls od Joe Cockera nebo Requiem od Mozarta a byl řečen i proslov, který napsala slovenská prezidentka Zuzana Čaputová.

Producentka Wanda Adamik Hrycová před pohřbem na svých sociálních sítích zveřejnila srdceryvný vzkaz. "Táto, strašně tě miluju a nekonečně mi chybíš... Byl jsi ten nejlepší otec na světě," začíná svůj příspěvek hercova dcera. "Můj anděl strážný, moje opora. Byl jsi mojí záchrannou sítí," vyznává se producentka filmů jako Colette nebo Čára a konstatuje, že netuší, jaké to bez otce bude.

"Už teď mi chybí tvoje rady a názory, se kterými jsem sice jen občas souhlasila, ale pokaždé stály za debatu, konfrontaci, kterou jsem si buď potvrdila správnost těch svých, nebo jsem pod tlakem argumentů kapitulovala. Ale nikdy bez boje," píše filmařka a říká, že otec ji naučil se nevzdávat. "Srdce se mi rozpadá a sotva dýchám," dodává Wanda Adamik Hrycová a příspěvek uzavírá tím, že svého otce miluje a děkuje mu za všechno.

Andrej Hryc byl hvězdou nekonečného seriálu Ulice, kromě toho ho ale diváci mohou znát z filmů jako Bathory, Příběh kmotra nebo Hodinový manžel.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy