Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pohrdají reprezentací a nechtějí oblékat národní dres: To je problém českých hokejistů!

Pohrdají reprezentací a nechtějí oblékat národní dres: To je problém českých hokejistů!
Zdroj: Profimedia.cz
Tolik omluvenek trenér české reprezentace od mladých hráčů dlouho nedostal a už se k tomu pomalu vyjadřují i hokejoví odborníci. Přístup mladých hráčů nechápe ani syn Vladimíra Vůjtka.

Je to skutečně na pováženou, kolik mladíků z NHL se letos vykašlalo na mistrovství světa. Nechápe to nikdo - veřejnost, starší hokejisté, a dokonce ani hokejoví odborníci. Jedním z nich je i syn reprezentačního kouče - Vladimír Vůjtek mladší.

„Myslím si, že každý má právo odmítnout. U starších hráčů někdy i omluvenku pochopím, u mladých moc ne, bez ohledu na smlouvu,“ komentoval Vůjtek situaci vzhledem k šampionátu, který v Rusku startuje již dnes.

Zohlednit by se ale mělo i to, že letos hokejisty čeká i druhá akce, a to Světový pohár, tudíž jejich program je skutečně nabitý. „Těch omluvenek samozřejmě byla spousta, i když já jsem to víceméně čekal, když jsme se o tom bavili. Hodně tomu pomohl Světový pohár, který je v září. S další akcí teď v květnu je toho pro ty kluky už trošku moc,“ dodal bývalý hokejista.

Každopádně by se naši mladíci měli nad sebou zamyslet a uvědomit si, že jejich kariéru tvoří nejen klubová, ale i reprezentační část. Vždyť reprezentovat národ byla vždy čest, nebo už tomu tak není a hraje se hokej čistě jen pro peníze?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy