Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pohrdají reprezentací a nechtějí oblékat národní dres: To je problém českých hokejistů!

Bez posil to nejde, naši dostali od Kanady lekci.
Tolik omluvenek trenér české reprezentace od mladých hráčů dlouho nedostal a už se k tomu pomalu vyjadřují i hokejoví odborníci. Přístup mladých hráčů nechápe ani syn Vladimíra Vůjtka.

Je to skutečně na pováženou, kolik mladíků z NHL se letos vykašlalo na mistrovství světa. Nechápe to nikdo – veřejnost, starší hokejisté, a dokonce ani hokejoví odborníci. Jedním z nich je i syn reprezentačního kouče – Vladimír Vůjtek mladší.

„Myslím si, že každý má právo odmítnout. U starších hráčů někdy i omluvenku pochopím, u mladých moc ne, bez ohledu na smlouvu,“ komentoval Vůjtek situaci vzhledem k šampionátu, který v Rusku startuje již dnes.

Zohlednit by se ale mělo i to, že letos hokejisty čeká i druhá akce, a to Světový pohár, tudíž jejich program je skutečně nabitý. „Těch omluvenek samozřejmě byla spousta, i když já jsem to víceméně čekal, když jsme se o tom bavili. Hodně tomu pomohl Světový pohár, který je v září. S další akcí teď v květnu je toho pro ty kluky už trošku moc,“ dodal bývalý hokejista.

Každopádně by se naši mladíci měli nad sebou zamyslet a uvědomit si, že jejich kariéru tvoří nejen klubová, ale i reprezentační část. Vždyť reprezentovat národ byla vždy čest, nebo už tomu tak není a hraje se hokej čistě jen pro peníze?

Mohlo by vás zajímat

Další články