Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pohřběte konečně Karla Gotta! Na Ivanu Gottovou se snáší zloba za nesplněný slib

Zdroj: profimedia.cz, reprofoto TV Nova
+ Dalších 15 fotografií
MISTR
I ti, kteří Ivanu Gottovou (43) nikdy neměli v lásce, se po smrti jejího manžela Karla Gotta (†80) ustrnuli a mají pro její těžkou situaci národní vdovy pochopení. Všichni sledují každý její krok či prohlášení a bedlivě ho rozebírají. V poslední době se ale kromě vyjádření podpory z mnoha stran ozývá i kritika toho, proč ještě svému muži nedopřála místo posledního odpočinku.

Ivana Gottová (43) již koncem října zveřejnila zprávu o tom, že hrob zpěváka bude v Praze na hřbitově Malvazinky Jenže od té doby se nic neděje a zdá se, že zdrceným fanouškům zpěváka dochází trpělivost.

Čekání

„Chápu, že má manželka Karla Gotta smutek, ale na co čeká s tím hrobem? Na přespříští třešně? Věřte, že řada obdivovatelů vašeho muže neměla příležitost se s ním rozloučit, a tak doufá, že bude moci přijet do Prahy a poklonit se jeho památce u hrobu. Už měl být dávno hotový. Vím, že to někdy může chvíli trvat, ale tak dlouho? Neodsunula to na neurčito? Při jeho přípravách a organizaci by aspoň přišla na trochu jiné myšlenky,“ kritizuje Ivanu Gottovou její jmenovkyně.

„To je hezké, že vydává pořád nějaká vyjádření, a ještě navíc přes jakousi mluvčí, ale nemohla by spíš zařídit, aby bylo kam panu Karlovi Gottovi položit kytičku? Vždyť už odešel před dvěma měsíci,“ nechápe Josef.

Nedůvěra

„Ať Ivana, co bude navždy Macháčkovou, radši konečně Mistra pohřbí a neřeší to, do čeho jí je šumák,“ píše o vdově již vyloženě nepřátelským tónem Jitka v souvislosti se zákazem Ivany ohledně vzpomínkových koncertů

„Já si myslela, že Kája bude mít pohřeb u svých rodičů, divím se, že ho tam Ivana nedala. Bylo by to pro něho nejlepší, co by udělala,“ nevěří zase Marie, že by vůbec Mistr chtěl mít místo posledního odpočinku v Praze na Malvazinkách

Uvidíme, kdy se vdova rozhodne vyslyšet požadavky těch, kteří jejího muže obdivovali. Snad to bude ještě letos…

Související články

Další články