Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Pohotovost u brankářského hrdiny Patrika Bartošáka: Snoubenka začala rodit!

Pohotovost u brankářského hrdiny Patrika Bartošáka: Snoubenka začala rodit!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 15 fotografií
MS V HOKEJI
V brance se při souboji se Švédy za nároďák bil jako lev. Mimo kluziště však gólman Patrik Bartošák (26) vyhlížel daleko důležitější zprávu, než je hokejové vítězství. Kromě toho, že se sportovní hrdina zasnoubil, totiž čekal miminko. Jeho Dominika začala brzy ráno rodit, po desáté se už pochlubil krásným synem!

Aktualizace 10.29: Z Bartošáka už je táta! Čtěte podrobnosti:

Na ledě pro něj existuje jenom hokejka, puk a soupeři. Brankář Patrik Bartošák (26), který chytal ve fenomenálním zápase se Švédskem, jen pár hodin nato musel sednout do auta a vyrazit do Ostravy!

Jeho snoubenka Dominika totiž podle všeho ve čtyři ráno začala rodit. "Elektřina drží, aleee... Voda praskla!" napsal zjevně rozrušený Bartošák na Instagram.

Z kabiny nároďáku se ozývaly zvěsti, že byl Patrik z požehnaného stavu své lásky dost nervózní. Dominiku měl dokonce nutit chodit do schodů, aby už konečně začala rodit.

„Vyšlo to na minuty. Patrik Bartošák odchytal druhé vítězství proti Švédům v řadě a v noci odjel do Ostravy, aby asistoval u příchodu Bartošáka juniora na svět," potvrdil komentátor Robert Záruba na Twitteru.

Konečně se dočkal a může slavit. Těžko říct, jestli se bude do Bratislavy vracet už v sobotu, aby naskočil do branky proti Norům. Neděle je ale pro Čechy volná, takže o příležitost zapít prvního syna ho hokej nepřipraví.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy