Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Době homeofficové snad na nějaký čas odzvonilo, pohodlnou módu si vzít ale nenecháme!

Době homeofficové snad na nějaký čas odzvonilo, pohodlnou módu si vzít ale nenecháme!
Zdroj: Pixabay

Době homeofficové snad na nějaký čas odzvonilo. Místo tepláků jsme si nasadily kostýmky, z botníku vytáhly lodičky a vydaly se v plné síle do víru kanceláří. Změna to byla příjemná, to ano, ale co si budeme povídat, není nad to se občas zachumlat do měkoučké mikiny a pohodlných tepláků. Stýská se vám po nich tak jako nám? V tom případě na nic nečekejte a vyberte si komfortní outfit na doma, na cvičení nebo klidně do práce podle nejnovějších podzimních trendů tohoto roku!

Na domácí válení

Není nic lepšího, než přijít z práce domů a vklouznout do pohodlné mikiny a příjemných tepláků či legín, které nikde nestahují ani netlačí. To, že jsme doma ale nemusí hned nutně znamenat, že nemůžeme vypadat k světu. Místo sto let starého vytahaného trička a děravých legín sáhněte po něčem stylovém. Nudnou černou a šedou může vystřídat široká paleta pastelových barev a zázrak je na světě! 

         

Na procházku parkem i městskými uličkami

Pohodlná móda už dnes není jen na doma, v teplákovce totiž klidně můžete vyrazit na odpolední procházku po panoramatech města nebo si sednout na šálek dobré kávy s kamarádkou. V padnoucím kompletu se vám bude také dobře nakupovat či vyzvedávat děti ze školky a školy. K trendům tohoto podzimu jednoznačně patří mikinové šaty, ve kterých se budete cítit příjemně a žensky zároveň.


    

Ve sportovním módu 

Historie teplákových souprav sahá opravdu daleko. Na popularitě získaly ve 20. letech 20. století hlavně díky rostoucímu zájmu společnosti o různé sporty i zdravý životní styl a také díky olympijským hrám, na kterých je slavní atleti pravidelně nosili. I o sto let později však tvoří nedílnou součást naší výbavy a staly se významným trendem zejména v posledních dvou letech, kdy jsme je ze sebe kvůli epidemiologické situaci v podstatě nesundávali. Dnes se dají teplákové soupravy kombinovat i s lodičkami, kabátem či výraznými doplňky. Fantazii se meze nekladou...

    

Šik do práce

Z běžeckých drah se tepláky dostaly poprvé do ulic v polovině 70. let. Jejich boom souvisel s rozmachem hip hopové a taneční subkultury. Za tu dobu ale uběhlo pár dekád a pohodlná móda se propašovala téměř do všech šatníků. Pokud si troufnete obléct teplákovku do práce, možná budou někteří kolegové nevěřícně kroutit hlavou. Vsaďte proto spíše na decentnější a stále komfortní variantu – overal!


Nová kolekce i kousky za bezkonkurenční ceny

Vysněné modely do školy, práce či na doma pořídíte až v 40% slevě v prodejnách Sam 73 nebo na e-shopu www.sam73.cz s dopravou zdarma od 599 korun. Hervis Sports nyní pro změnu nabízí dodatečnou slevu 20 % na celý nákup. Máte tak skvělou možnost doplnit svůj stávající šatník krásnými novými kousky za bezkonkurenční ceny!

Související články

Další články