Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pohoda u stromečku: Takhle trávila Vánoce Dominika Myslivcová a další slavní

Zdroj: instagram
+ Dalších 37 fotografií
Svátky klidu
Vánoce jsou za námi, zažívací ústrojí si snad konečně odpočine od neustálého přívalu dobrot. Přesto se na nejkrásnější svátky v roce bude ještě nějakou dobu vzpomínat. A je jasné, že někteří naši slavní si nezapomněli udělat pěkné fotečky pro fanoušky.

Prakticky hned na Štědrý den zaplnily sociální sítě fotky dárků, hodně z nás mělo potřebu se pochlubit, co pod stromečkem našlo. Co se týká dárků, takové snímky si naši slavní většinou odpustili (možná proto, aby pod příspěvky nemuseli promazávat závistivé komentáře). Každopádně málokdo si nechal ujít příležitost, aby se vyfotil u stromečku. A proč také ne? Je to hezké. Sami se podívejte do fotogalerie, komu to nejvíc slušelo.

Jestli workoholičce Báře Mottlové v sexy punčoškách, která ani na Štědrý den neodložila macbook. Nebo Dominice Myslivcové (24) ve slušivé červené a tradičním výstřihem.

Mimochodem, česká Barbie se pochlubila, že mimo jiné pod stromečkem našla i nový telefon od značky Xiaomi. Možná se vám ale budou více líbit „rodinnější“ fotky Evy Decastelo (40), Agáty Hanychové, Dary Rolins či Sandry Novákové. Případně zvolíte Patricii Solaříkovou s pejskem? Je to na vás!

Související články

Další články