Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pohnutý osud nové České Miss: Složité vztahy s rodiči, lásku jí dávali babička s dědou

Vztahy s rodiči nemá příliš vřelé.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Lea Šteflíčková se před nedlouhou dobou stala novou Českou Miss. Je jí teprve dvacet let a osud se s ní rozhodně nemazlil. Modelingu se plnohodnotně věnuje od třinácti let. Procestovala půl světa, zatímco její spolužáci seděli v lavicích. Mohli jí závidět, ale je otázkou, zda měli co. Otec s Leou v kontaktu není vůbec a matka velmi zřídka. Lásku jí nahrazovali prarodiče.

Dvacetiletá Lea Šteflíčková je skutečně krásná a celkem oprávněně se stala novou Českou Miss. Ve světě modelingu není rozhodně žádným nováčkem. Věnuje se mu už od útlého dětství. V době, kdy se její kamarádi byli nuceni učit na zkoušky, Lea lítala křížem krážem. Pracovala v Turecku, v Japonsku, Thajsku, Itálii nebo Rakousku.

Pro mladé puberťáky to záviděníhodné jistě je, ale kdyby věděli, že třídní krasotinka žije v rozvrácené rodině, už by si to s ní měnit nechtěli. S otcem neudržovala žádný kontakt a její maminka žije ve Španělsku. Na přímý přenos se ale dostavila. Když ji Lea spatřila, byla z toho celá dojatá. Možná i o to víc, když ji vychovávali její prarodiče, kteří jí rodičovskou lásku nahrazovali.

Materiální útěchou v její situaci jí může být, že společně s korunkou získala i spolupráci s kosmetickou značkou Juliette Armand za 750 tisíc a dalších 100 tisíc, že bude její tváří. Nesmíme zapomenout na auto na rok, dovolenou na Krétě a v neposlední řadě pronájem bytu v Praze.

Související články

Další články