Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pohnuté zdraví rodiny Kerndlů: Po Laďovi skončila v nemocnici i jeho dcera Tereza!

Zdroj: Facebook L. Kerndla
+ Další 2 fotografie
kapačky
Oblíbený jazzman Laďa Kerndl (73) byl v úterý sanitkou převezen na JIP. Zatímco se jeho zdravotní stav pomalu ale jistě zlepšuje, zpěvačku Terezu Kerndlovou skolila silná viróza, kvůli které skončila na kapačkách.

Zdravotní stav oblíbeného zpěváka Ladi Kerndla se zlepšuje, je docela možné, že už za týden bude propuštěn do domácího léčení. Zdraví teď ale dohnalo i jeho dceru, moderátorka soutěže The Voice, Tereza Kerndlová, skončila v nemocnici na kapačkách.

Sama zpěvačka tuto informaci uveřejnila na svém Instagramu. „Táta už je ‚zdravej‘. Možná ho pustí za týden do domácího léčení, hurá. Ale obejmout se mi ho povedlo jen na dálku, protože pro změnu jsem se složila já! Takže antibiotika, čaje atd. Ani nevíte, jak mě to mrzí, ale protože bych ho mohla znova nakazit, tak za ním do nemocnice nepojedu," píše Tereza, která se i na kapačkách raduje z toho, že se zdraví jejího tatínka zlepšuje.

Tereza zároveň dodává, že je moc vděčná fanouškům. „Ale o mě tu nejde! Jde především o vás, že jste si na něj vzpomněli a podpořili ho svou energií,“ napsala. Tak snad se i Tereza dá brzy do pořádku a bude se moct se svým tatínkem brzy vidět i naživo.

Související články

Další články