Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Nečekané rozhodnutí Pohlreicha: Končím! Už mě to nebaví a jsem unavený, říká

Národní kuchař Zdeněk Pohlreich je znechucený ataky bulváru na nemocnou
manželku. A také tím, co mu o sobě neřekla, ale jako správný rytíř
dělá, že nic.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Zdeněk Pohlreich (61), kterého jsme mohli léta vídat na televizních obrazovkách, nyní končí. Pochopitelně ne přímo v oboru gastronomie, ale v pořadu Ano, šéfe!, kde radí lidem, jak se v ní co nejlépe otáčet. Jen na něm znát lehké vyhoření, kterým se on sám netají. Už ho to zkrátka nebaví.

Obdoba Gordona Ramsayho byl Zdeněk Pohlreich pro české fanoušky. Na obrazovkách jsme ho v nejrůznějších pořadech mohli spatřovat roky. Nejčastěji asi v pořadu Ano, šéfe!, ve kterém se nyní po téměř deseti letech rozhodl nepokračovat.

„Únava materiálu. Myslím, že když člověka moc nebaví, co dělá, je to na práci vidět. A když jsem si začal říkat, že to už nebaví mě, jak by to mohlo bavit někoho dalšího? To byl jeden z hlavních důvodů. Najednou jsem ztratil chuť lidem zasahovat do života. Zjistil jsem, že jim povídám, jak by měli dělat svou práci, a uvědomil si, že jim do toho mluvit nechci,“ řekl v rozhovoru pro magazín Dnes.

Sám Pohlreich nemá vždycky jen příjemné vzpomínky. „Pro mě byl nejhroznější zážitek dívat se, jak lidem podnikání, hospoda, kterou měli, zdevastovala životy, soukromí. Nechme teď stranou, nakolik si za to mohli sami, zda na to měli, či neměli talent. Ten přesah do jejich soukromých životů mi přišel nejšílenější,“ zpovídá se.

Uvidíme, kdy mu role motivačního kouče začne chybět. Možná se brzy vrátí.

Mohlo by vás zajímat

Další články