Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Pohlreich byl v televizi už před 23 lety! Štíhlý a nemluvný mladík učil diváky dresinky

Zdeněk Pohlreich byl v televizi už před 23 lety! Štíhlý a nemluvný mladík učil diváky dresinky
Zdroj: se souhlasem FTV PRIMA
VIDEO

Zdeněk Pohlreich je fenoménem českého televizního vaření. Jako první počin si diváci jistě vybaví pořad Ano, šéfe!, ale slavný kuchař debutoval už mnohem dříve. Psal se rok 1998 a tehdy jednačtyřicetiletý Pohlreich hostoval v pořadu Mojmíra Maděriče Prima vařečka.

Zapomeňte ale na sebevědomého chlapíka při těle, který při ochutnávání zběsilostí české restaurační kuchyně chrlí jednu perlu za druhou a pro sprosté slovo rozhodně nejde daleko. Sám Mojmír Maděrič si v pořadu dává záležet, aby Pohlreichovi přichystal co nejprofesionálnější úvod a i samotný budoucí šoumen spíše působí jako nemluvný profesionál.

Diváky i soutěžící se pak snaží naučit tři základní dresinky, které se hodí téměř ke každému salátu, a ukáže i příklady servírování. Tím ale jeho angažmá nekončí - na konci pořadu také zafunguje jako porotce - ale rozhodně ne takový, na kterého jsme zvyklí z Ano, šéfe! Ve svém hodnocení hodně chválí, vůbec nekritizuje a rozhodně to není bavič a drsný kat, kterým se stane o několik let později.

Zdroj náhledového obrázku a videa: FTV Prima pro eXtra.cz

Související články

Další články