Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pohledný magnát (†33) upadl do bezvědomí a zemřel: Jen chvíli po luxusní svatbě

V pouhých třiatřiceti letech zemřel hotelový magnát Vivek Chadhat.
Zdroj: Nine Group Property
Záhadná smrt

Třiatřicetiletý hotelový magnát Vivek Chadha záhadně zkolaboval a následně zemřel po jednom z večírků v londýnském nočním klubu Anabel’s. Jeho tělo bylo nalezeno v neděli 24. října v ranních hodinách. Jak informoval portál Daily Mail, před osmi týdny měl pohádkovou svatbu.

Před dvěma měsíci se konala luxusní svatba v pětihvězdičkovém hotelu JW Marriott Grosvenor House na londýnské Park Lane. Novomanželi se stali hotelový magnát Vivek Chadha (†33) a doktorka a bývalá modelka Stuttee Chadha (29). Jejich svatba plnila stránky mnoha britských bulvárních plátků. Pár spolu byl tři roky a novomanželi pouhých osm týdnů.

Jenže v neděli 24. října se stalo něco nepochopitelného. Vivek, který měl úzké vazby na představitele Konzervativní strany a také vedl multimilionovou skupinu Nine Group, která vlastní luxusní hotely a další majetky, záhadně zkolaboval. Podle webu Daily Mail byl spatřen v nočním klubu Anabel’s ve čtvrti Mayfair.

Zemřel zcela náhle

Nyní bude provedena pitva, která určí, na co vlastně magnát Chadha zemřel. Někteří blízcí věří, že zemřel na infarkt, ale v minulosti prý neměl žádné zdravotní problémy.

Podle dostupných informací nezemřel ve své rezidenci v centru Londýna, ale na úplně jiném místě, které nechce rodina zveřejnit. „Neexistují žádná slova, která by popsala, co se vlastně stalo. Jsem v šoku, zničená a stále se to snažím pochopit,” nechala se slyšet vdova.

Související články

Další články