Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pohledný herec z Ordinace v růžové zahradě přiznává: Jsem milencem šéfa zelených Matěje Stropnického

Pohledný herec z Ordinace v růžové zahradě přiznává: Jsem milencem šéfa zelených Matěje Stropnického
Zdroj: instagram.com
Šéf zelených Matěj Stropnický má jistě pár dní před volbami úplně jiné starosti, než řešení svých vztahů. Jeho údajný milenec je ale jiného názoru a šel s pravdou ven. Sympatický herec z Ordinace v růžové zahradě Daniel Krejčík otevřeně přiznává, že s Matějem tvoří pár. Stropnický se ke vztahu nijak nevyjádřil.

Třiadvacetiletý Daniel Krejčík je sympatický začínající herec. Mohli jste ho zahlédnout třeba v seriálu Ordinace v růžové zahradě. A přesně tenhle mladík tvrdí, že je milencem politika Matěje Stropnického.

Veškeré informace týkající se jejich vztahu sdělil serveru Blesk.cz. "Matěj je skvělý kluk, hrozně chytrý. Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje ani za ruku," svěřuje se Daniel s problémy, které provází jejich vztah.

Stropnický ale tolik sdílný jako jeho údajná polovička nebyl. "Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou," odpověděl na dotaz Blesku, jak to má s mladým hercem.

Je vidět, že Stropnický je před blížícími se volbami ve velkém stresu a to poslední, co by chtěl probírat jsou jeho vztahy. Tak třeba se to po volbách zlepší a půjde s pravdou ven.

Související články

Další články