Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pohledná plavovláska Elizabeth Debicki: V seriálu Koruna se ujme role princezny Diany

Pohledná plavovláska Elizabeth Debicki: V seriálu Koruna se ujme role princezny Diany
Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 11 fotografií
podoba
Australská kráska Elizabeth Debicki (29) se stane součástí oblíbeného seriálu Koruna, v originálu The Crown, který se na Netflixu těší velké oblibě. Seriál vypráví o královské rodině a Elizabeth si v něm v následujících dvou sériích zahraje princeznu Dianu (†36). Zda uspokojí diváky, je ale otázkou, ve scénáři má totiž i poslední chvíle života a smrt oblíbené aristokratky.

Herečka Elizabeth Debicki, nejlépe známá z filmů Velký Gatsby či Strážci Galaxie, si v následujících a posledních dvou sezónách seriálu Koruna, v originálu The Crown, zahraje princeznu Dianu. Na rozdíl od její předchůdkyně ji čeká velmi těžká úloha - musí zvládnout s citem zahrát poslední chvilky života a smrt Diany.

Seriál Koruna, který je dostupný pro předplatitele Netflixu, se těší velké oblibě i přesto, že nějakou dobu čelil silné kritice příznivců královské rodiny. Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století a podle některých fanoušků děj zkresluje realitu.

Debicki je pyšná, že se role princezny Diany mohla zhostit. „Duch princezny Diany, její slova a činy jsou stále v srdcích mnoha z nás. Možnost být součástí tohoto seriálu, který od počátků sleduji, je pro mě velkou ctí,“ napsala Elizabeth na oficiální twitterový účet seriálu.

Koruna

Poslední dvě série seriálu Koruna budou popisovat rozpad manželství princezny Diany a prince Charlese a následnou smrt Diany, která vyústila ve velkou krizi v královské rodině. Nepůjde ale o jedinou smrt - seriál zachytí i úmrtí princezny Margaret a královny matky, které od sebe dělilo jen 7 týdnů.

Fanoušci nyní hojně spekulují o tom, zda je vůbec dobrý nápad na kameru znovu zachycovat a připomínat tragickou smrt princezny Diany. Shodují se ale v tom, že Elizabeth Debicki ji s největší pravděpodobností dokáže ztvárnit věrně a doufají, že i poslední chvíle Dianina života zahraje se ctí a citem. Podívejte se do galerie a posuďte, nakolik je Elizabeth princezně podobná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy