Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pohledná krasobruslařka Kovaříková dostala za násilí na manželovi podmínku!

Tenhle vztah nedopadl dobře…
Zdroj: profimedia.cz
Radka Kovaříková, která se v roce 1995 stala mistryní světa, prožívala se svým partnerem Reném Novotným šťastné manželství. Alespoň do určité chvíle. Po dvaadvaceti letech je tomuto idylickému páru konec a ani jeden nechce slyšet o tom druhém. Hádky, které v jejich vztahu vznikly, nakonec vyvrcholily ve vydírání a porušování svobody. Kovaříková takto šikanovala svého manžela a vysloužila si za to trest 27 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky.

Když byla Radka Kovaříková na vrcholu své krasobruslařské éry, vše bylo mezi ní a jejím partnerem Reném Novotným naprosto idylické. Svůj vztah zpečetili manželstvím v roce 1996, ale už v roce 2010 se rozvedli.

Bohužel to nejhorší je teprve čekalo. Alespoň tedy partnera Kovaříkové, Reného. Bývalá mistryně světa se začala se svým exmanželem hádat o majetek a jen tak se nechtěla vzdát. Kovaříková si ponechala část svých věcí v rodinném domě, kde spolu pár dřív bydlel, ale v té době tam měl už Novotný žít se svou novou partnerkou. A tak si Radka Kovaříková řekla, že to vyřeší svou vlastní cestou.

Zhruba na konci roku 2011 si Kovaříková obstarala dva svalovce, kteří společně s ní a její švagrovou jeli k jejímu bývalému domu. Švagrová se u domu představila jako pošťačka, současná partnerka Novotného jí šla otevřít dveře a tam ji dva najatí muži okradli o klíče od domu, aby si Kovaříková mohla vzít, co pokládala za své.

Přítelkyně Novotného byla poté držena dvě hodiny dvěma silnými muži, kteří jí vyhrožovali sexuálním násilím. Mezitím si Kovaříková vystěhovala všechny své věci. Za tento trestný čin bývalá partnerka Novotného dostala 27 měsíců s podmíněným odkladem na dva roky. Její švagrová a jeden z najatých mužů dostali také podmínku. Druhý muž měl problémy se zákonem již v minulosti, a proto si odnesl trest ve výši 3,5 roku vězení.

Krasobruslařka se po celou dobu hájila tím, že jde o hnusnou pomstu jejího bývalého partnera. O sporu informoval server TN.cz. ,,V civilizované společnosti je třeba řešit spory před příslušnými orgány, nikoli svémocně. Určité pochopení pro pohnutky obžalované končí ve chvíli, kdy jednání směřuje vůči ženě, která neměla s komplikovanými vztahy s jejím bývalým manželem nic společného," sdělil soudce.

Související články

Další články