Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pohledná brunetka Dominika: Po schůzce s Jaromírem Jágrem se začala schovávat

Pohledná brunetka Dominika: Po schůzce s Jaromírem Jágrem se začala schovávat
Zdroj: archiv Jaromíra Jágra / archiv Dominiky B. / eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
modelka
Jaromír Jágr (48) už zřejmě není sám. Ve Špindlerově Mlýně byl spatřen po boku pohledné brunetky Dominiky Branišové (26), která se, stejně jako řada předchozích přítelkyň Jágra, živí modelingem. Pozornost fanoušků české hokejové legendy ji ale zřejmě vyděsila a mladá kráska si tak smazala všechny profily na sociálních sítích.

Pohledná modelka Dominika Branišová a Jaromír Jágr (48) se znají z Kladna a spojila je společná záliba, kterou není nic jiného než hokej. Ve Špindlerově Mlýně se k sobě hokejista a mladá brunetka měli. „Objímali se a pořád si něco špitali. Vypadali oba spokojeně,“ uvedla pro eXtra.cz všímavá čtenářka.

Šestadvacetiletá Dominika, která má velmi dobře rozjetou kariéru, je první dívkou, která se po dlouhé době po boku Jágra objevila. Proto se okamžitě stala středem zájmu jeho fanoušků. To ji ale zřejmě trochu vyděsilo a smazala si všechny účty na sociálních sítích.

Jaromíru Jágrovi zatím žádný vztah nevyšel, jeho bývalé přítelkyně jsou nyní většinou šťastně zadané s jinými muži a on sám se nikdy neoženil a nemá děti. Hokejoví příznivci proto čekají, kdy se česká legenda rozhodne usadit, založit rodinu a především se kterou ženou se tak stane.

Dominika Branišová

O Jágrovi je známo, že má slabost pro mladší ženy, konkrétně se mu velmi líbí modelky. Není proto divu, že se mu pohledná brunetka s nevinnou tvářičkou zalíbila. Podívejte se, jak krásná je Dominika Branišová, která se momentálně po jeho boku objevuje.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy