Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Pohled pro bohy: Tohle jsou ty nejnadupanější dekolty českých provokatérek

Pohled pro bohy: Tohle jsou ty nejnadupanější dekolty českých provokatérek
Zdroj: Archiv Sharlota / Archiv Hana Mašlíková / Koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Prsa
Některé odhalí dekolt jen vzácně a jakoby mimoděk, jiné pózují na Instagramu v těch nejžhavějších pózách. Ať už si k ňadrům dmoucím dopomohly jakkoli, těmto kráskám plochý hrudník rozhodně nikdo vyčítat nemůže.

Lela Ceterová

Lela Ceterová (31) je pro své obří melouny známá. V mládí se jí prý vrstevníci smáli, že má malá ňadra, Lela od té doby prošla chirurgickou úpravou jak dekoltu, tak nosu a nechala si zvětšit rty. Dnes už by se jí za plochý hrudník nikdo nesmál.

Dara Rolins

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (48) je inspirací mnoha žen. Nic ale není zadarmo a Dara za dokonale vypracovanou postavu vděčí tvrdé práci. Zpěvačka pravidelně cvičí, absolvuje taneční tréninky a hlídá si stravu.

Hana Mašlíková

Moderátorka a modelka Hanka Mašlíková (38) má dokonalou postavu. Však je také hrdou nositelkou titulu Miss silueta. Svůj nadupaný dekolt vystavila na odiv naposledy u vody.

Táňa Bystroňová

Instagramový účet Táni Bystroňové (25) připomíná spíše účet herečky filmů pro dospělé. Vizážistka a hosteska se ale nemá za co stydět. Její dokonalou postavu jí samozřejmě mnoho žen závidí.

Gabriela Partyšová

Gábina Partyšová (42), která se živí jako moderátorka, herečka a zpěvačka, se nechala zvěčnit v erotickém prádle. Brunetka vystavuje svoje kůzlátka na odiv ráda.

Ornella Koktová

Gábinina přímá konkurence, její nástupkyně po boku Josefa Kokty (63), Ornella (28) má ale dekolt přece jen nadupanější. "Na kozy jsi vyhrála," řekl by jí Luďan ze seriálu Most!

Sharlota

Když už do něčeho Sharlota jde, jde do toho na plné pecky. To dokázala i na fotkách, při jejichž focení odhodila svršky a svá ňadra pokryla zářivými kamínky.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy